loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 2
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
ESET NOD32 Antivirus ESD 1U 12M
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 103,00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
 • Eset
 • Producent: Eset
 • Model: ESET/SOF/ENA/000/ESD 1U 12M/N
 • Kod producenta: ESET/SOF/ENA/000/ESD 1U 12M/N
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

ESET NOD32 Antivirus 10 bazuje na legendarnym silniku antywirusowym ESET NOD32, który skutecznie chroni przed różnego typu zagrożeniami i równocześnie utrzymuje wydajność komputera na niezmienionym poziomie. Dzięki trybowi gracza, program automatycznie wykryje, gdy uruchomisz ulubioną grę lub zaczniesz oglądać film i przełączy się w tryb dyskretny, wstrzymując w tym czasie realizację zadań oraz wyświetlanie komunikatów programu. Nową funkcjonalnością w ESET NOD32 Antivirus 10 jest ochrona przed atakami wykorzystującymi złośliwe skrypty, ukryte na stronach WWW, których celem jest infekowanie systemu operacyjnego poprzez przeglądarkę internetową.


Skuteczna ochrona przed zagrożeniami 
Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcję. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym ponad 3,5 miliona Polaków. ESET NOD32 Antivirus eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dodatkowo blokada programów typu exploit, ochroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych, a zabezpieczenie antyphishingowe zapewni bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych informacji takich jak login i hasło przed próbami wyłudzenia.


Antywirus i Antyspyware 
Zapewnia proaktywną ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. 
Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery innych użytkowników.


Antyphishing 
Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron WWW podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).


Blokada programów typu exploit 
Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. 
Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz oprogramowaniu Java.


Zaawansowany skaner pamięci 
Rozbudowuje dotychczasową ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi. Przyspiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików. Listy te powstają w oparciu o system reputacyjny ESET Live Grid oparty na chmurze, budowany dzięki informacjom, dostarczanym przez użytkowników produktów ESET.


Skanowanie podczas pobierania plików 
Skraca czas skanowania, dzięki realizacji tego procesu już podczas pobierania konkretnych typów plików z sieci.


Skanowanie podczas bezczynności 
Przesuwa czas rozpoczęcia dokładnego skanowania komputera na moment, w którym użytkownik nie korzysta z maszyny. Wykrywa uśpione i ukryte na dysku zagrożenia, zanim zostaną one przez przypadek aktywowane.


Kontrola nośników wymiennych 
Zapobiega próbom kopiowania Twoich prywatnych danych na nieautoryzowane zewnętrzne nośniki danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych, a także urządzeń łączących się przez Bluetooth, FireWire i porty równoległe.


HIPS 
Pozwala skutecznie kontrolować działanie poszczególnych aplikacji i chroni najważniejsze elementy systemu. Umożliwia ustalenie restrykcyjnych reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów oraz aplikacji, w celu precyzyjnej konfiguracji poziomu zapewnianej ochrony.


Ochrona przed atakami wykorzystującymi skrypty NOWOŚĆ 
Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty, które próbują wykorzystać Windows PowerShell – narzędzie, dzięki któremu możliwe jest m.in. zarządzanie systemem Windows. Wykrywa również złośliwe skrypty Java, które mogą infekować system poprzez przeglądarkę internetową (ochrona dla przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer i Microsoft Edge).


Ciesz się niezmienną wydajnością swojego komputera 
ESET NOD32 Antivirus 10 działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzień. Dłużej przeglądaj strony internetowe za pośrednictwem swojego laptopa, dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii i ciesz się ulubioną grą lub filmem za sprawą Trybu gracza.


Wyjątkowa lekkość 
Utrzymuje wysoką wydajność chronionego komputera i wydłuża czas działania jego podzespołów. Działa niezauważalnie nawet na komputerach ze starszymi systemami operacyjnymi. Zachowuje przepustowość łącza internetowego, dzięki wyjątkowo lekkim aktualizacjom baz sygnatur wirusów.


Tryb gracza 
ESET NOD32 Antivirus 10 automatycznie przełącza się w tryb dyskretny, w chwili, gdy uruchomisz dowolną aplikację działająca w trybie pełnoekranowym. Wyłącza wyświetlanie wyskakujących okien, monitów systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełną wydajność maszyny i nie przeszkadzać Ci w rozrywce lub w pracy.


Dodatkowe wsparcie dla laptopów 
Oszczędza baterię w laptopie, odsuwając w czasie aktualizowanie bazy sygnatur wirusów oraz wstrzymując proces skanowania dysków do momentu ponownego podłączenia komputera do zasilania sieciowego.


Zainstaluj i zapomnij lub skonfiguruj według własnych potrzeb 
ESET NOD32 Antivirus 10 dostarcza pełnej ochrony tuż po zakończeniu instalacji programu. Aplikacja umożliwia skonfigurowanie poziomu ochrony według własnych wymagań i potrzeb za pomocą ponad 150 szczegółowych ustawień. O wszystkich próbach infekcji i wykrytych zagrożeniach pogram poinformuje Cię zaraz po zidentyfikowaniu niebezpieczeństwa.


Wygodne aktualizacje programu 
Korzystaj z nowych technologii zabezpieczających, zaraz po udostępnieniu ich przez firmę ESET, dzięki automatycznym aktualizacjom.


Ustawienia dla zaawansowanych użytkowników 
Pozwala szczegółowo skonfigurować poziom ochrony, a także sam proces skanowania. Możliwe jest m.in. określenie czasu przeznaczonego na sprawdzanie obiektów w poszukiwaniu zagrożeń oraz rozmiaru skanowanych plików.


ESET SysInspector
Narzędzie diagnostyczne pozwalające na wygenerowanie raportu z kluczowymi informacjami o chronionym systemie operacyjnym. Raport ten pozwala na określenie przyczyn problemów bezpieczeństwa i zgodności.


Bezpłatna pomoc techniczna w języku polskim 
Każdy posiadacz aktywnej licencji dla programu ESET zyskuje dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej, świadczonej w języku polskim.


Wymagania
systemowe

Systemy operacyjne:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / Windows Home Server 2011 / XP SP3*

* UWAGA: System Windows XP SP3 jest wpierany tylko przez rozwiązania ESET w wersji 9

Produkt wymaga połączenia z Internetem do aktualizowania 
bazy sygnatur wirusów oraz do aktywacji licencji.

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij