Wczytuję dane...
Model: LH55WMHPTWC
Kod producenta: LH55WMHPTWC
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8801643047481
Wysyłka od: 20.00 PLN
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Interaktywny flipchart FL!P WM55H LH55WMHPTWC (KOMPLET MONITOR + STOJAK)

- Zamień każde miejsce w salę spotkań

- Sterowanie i komunikacja przez dotyk

- Ciesz się wieloma możliwościami połączenia

flip_1

Flip NotatkiRysuj, pisz, inspiruj innych

Ciesz się płynnym pisaniem odręcznym w uniwersalnym formacie cyfrowym, z szeroką gamą kolorów, stylów i grubości. Na urządzeniu mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie, wykorzystując do pisania dowolny przedmiot.

Flip Przechwytywanie Wyświetlaj i korzystaj razem z innymi

Dzięki dużym możliwościom połączenia Samsung Flip Ty i Twój zespół możecie wspólnie tworzyć notatki w różnych formatach i dzielić się nimi zachowując optymalną jakość wyświetlania.

flip2

Flip Nawigacja Intuicyjnie łatwa nawigacja

Intuicyjne i przyjazne menu Samsung Flip ułatwia nawigację po funkcjach i umożliwia szybki dostęp do poszczególnych opcji lub wyświetlania potrzebnych treści. Prowadzący spotkania mogą też wcześniej przejrzeć materiały do prezentacji i wprowadzać zmiany bezpośrednio na ekranie.

Flip Bezpieczeństwo danych Chroń swoje cenne pomysły

Upewnij się, że przełomowe pomysły są w dobrych rękach dzięki usprawnionemu systemowi bezpieczeństwa. Każdy członek zespołu może ustawić unikalne hasło numeryczne i zablokować ekran oraz ukryć na nim najważniejsze treści.

Flip Łączność Ciesz się wieloma mozliwościami połączenia

Dzięki wielu opcjom łączności Samsung Flip tworzy w pełni zsynchronizowane, przyjazne dla użytkownika środowisko pracy. Sparuj urządzenia osobiste z ekranem głównym, by wyświetlać treści i notatki oraz udostępniać je.

flip3

Flip Synchronizacja - Synchronizacja wyświetlanych treści i sterowania

Funkcja sterowania „touch out“ pozwala użytkownikom na synchronizację urządzeń osobistych z Flip i przeglądanie treści oraz sterowanie nimi w czasie rzeczywistym. Zmiany wprowadzone na ekranie głównym będą automatycznie przekazywane na urządzenie osobiste użytkownika i odwrotnie, co zapewnia efektywne wyświetlanie na sparowanych urządzeniach.

*Funkcja sterowania Touch Out dostępna jest za pośrednictwem przewodu USB lub urządzeń mobilnych z systemem Android (z 2016 r. lub późniejszych) podłączonych do UIBC oraz komputerów PC z systemem Windows 10.

Flip Prezentacja Profesjonalna prezentacja Twojej pracy

Dostosuj prezentację do warunków w sali narad nie rezygnując z komfortu. Każde urządzenie Flip posiada wygodny tryb obracania i ergonomiczny stojak, dzięki czemu można go używać w pionie lub poziomie, zależnie od potrzeb.

Flip Udostępnianie Proste udostępnianie notatek ze spotkania

Każdy uczestnik spotkań wie, jak kłopotliwe bywa rejestrowanie i przesyłanie ręcznych podsumowań. Samsung Flip eliminuje ten problem. Teraz możesz zapisywać treści rozmów i inne ważne informacje w pamięci centralnej urządzenia oraz łatwo udostępniać je współpracownikom kanałami mobilnymi i cyfrowymi.

Flip ekran dotykowy

Dotykowa nawigacja i komunikacja

Technologia InGlass™ zapewnia reakcję w czasie rzeczywistym i brak opóźnienia. Dzięki temu użytkownicy mogą bez zakłóceń pisać i rysować, zupełnie jak na tradycyjnym papierze.

flip5

Flip Wzornictwo

Pionierskie pomysły, styl i wygoda

Elegancja i szara kolorystyka urządzenia Flip sprawiają, że każde pomieszczenie, w którym jest użytkowane, prezentuje się niezwykle nowocześnie. Dzięki ergonomicznej funkcji przechyłu 4,5° i obszernej półce z przodu oraz uchwytowi na rysik, gdzie można trzymać najważniejsze narzędzia przydatne podczas spotkania, Twój zespół korzysta z wygody i ergonomii oraz może skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Przekształć dowolną przestrzeń w salę konferencyjną

Firmom, które nie mają dostępu do sal konferencyjnych, Samsung Flip pozwala stworzyć osobiste biuro lub przekształcić dowolną przestrzeń w pełni funkcjonalną salę konferencyjną. Przenośny stojak na kółkach pozwala zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu i czasie.

Wyświetlacz Flip

Precyzyjne wyświetlanie obrazów

Samsung Flip czytelnie i wyraźnie wyświetla obrazy w jakości UHD niezależnie od środowiska pracy lub innych uwarunkowań, dzięki czemu w sali konferencyjnej można wykorzystywać sugestywne i realistyczne materiały wizualne.

Rozwiązania Flip

Pomysły w zasięgu ręki

Nie trzeba już się martwić o to, że zgubimy lub zmażemy ręczne notatki ze spotkań. Dzięki systemowi operacyjnemu TIZEN 3.0 o dużej mocy obliczeniowej Flip oferuje pojemny, scentralizowany magazyn do zapisywania notatek ze spotkań. Dodatkowo TIZEN 3.0 posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu możesz łatwo zlokalizować i obejrzeć zapisane materiały.

Rozwiązania Flip

Intuicyjna aktywacja ekranu

Zaczynaj spotkania terminowo i bez czekania na uruchomienie się urządzenia. Wbudowane w urządzenie czujniki aktywują ekran Flip gdy użytkownik zbliża się do niego, podnosi rysik lub zmienia tryb wyświetlania między pionowym a poziomym, dzięki czemu można błyskawicznie przejść do nowego tematu lub kontynuować temat rozpoczęty wcześniej.

flip4

Przekątna ekranu - 55"

Rodzaj panelu - Edge LED

Rozdzielczość - 3840 * 2160

Wielkość piksela (Szer. x Wys.) - 0,105 x 0.315 mm

Jasność (standardowa) - 300 (bez szyby), 220 (z szybą)

Współczynnik kontrastu - 4700:1 (Typ.)(bez szyby)

Kąt widzenia (poziomy/pionowy) - 178/178

Czas reakcji - 8ms(Typ.)

Gama kolorów - 72%

Zamglenie szkła - 2.3% (bez szyby)

Częstotliwość skanowania w poziomie - 135kHz (Typ.)

Maksymalna częstotliwość piksela - 578 Mhz

Częstotliwość skanowania w pionie - 60Hz (Typ.)

Wejście HDMI - 1

USB - 2 (Side, Sensor Assy)

Wejście RS232 - Tak

Wejście RJ45 - Tak

WiFi - Tak

NFC - Tak

Źródło zasilania - AC 100~240V 50/60Hz

Zużycie energii (tryb wyłączony) - -

Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.) - 100

Zużycie energii elektrycznej (tryb uśpienia) - 0,5 W

Wymiary zestawu (SxWxG) - 1302,6 x 805,5 x 52,0 mm

Masa jednostki centralnej - 28,9 kg

Wieszak w standardzie VESA - 400 x 400 mm

Szerokość obudowy - 26,9 (T/B/R/L)

Materiał ramy - Plastik

Głośniki - Wbudowane głośniki: 2 x 10W

Technologia dotykowa - Flatfrog Advanced IR

W zestawie

2 x pióro, przewód zasilający, przewód Touch Out i stojak (Flip Stand: STN-WM55H/EN)

System - Tizen 3.0

Czujnik zbliżeniowy - Tak

Akcelerometr - Tak