Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Jak długo trzeba czekac na przesyłkę?

Towar jest wysyłany zgodnie z opisem na stronie, zwykle trawa to do 2-3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia, jeżeli to zostało złożone do godziny 17:00 w danym dniu roboczym. Jeżeli mają Państwo jakieś jeszcze pytania zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego, prosimy o skorzystanie z zakładki: Kontakt.

2. Czy można anulowac zamówienie?

Tak, każde zamówienie można anulować, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w takim przypadku. Dodatkowo każdy konsument ma prawo do skorzystania z 14 dniowego zwrotu towaru wg. ustawy.

3. Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Zamówienie jest przetwarzane, przez naszych pracowników i wysyłane do klienta po wybraniu sposobu płatności i określenia warunków dostawy.

4. Czy oprogramowanie jest w języku polskim?

Oprogramowanie które sprzedajmy pochodzi tylko i wyłącznie od polskiego dystrybutora, nie są to produkty przez nas importowane i są w języku polskim.

5. Czy otrzymam fakturę za zakupy?

Tak, do każdej transakcji jest wystawiany paragon lub faktura.