Wczytuję dane...
O firmie

Nasza firma to przede wszystkim fachowość i profesjonalizm.

Staramy się dostosować do oczekiwań jak i również możliwości finansowych Naszych klientów. Działamy szybko i sprawnie.
Na bieżąco informujemy o wszelkich postępach prac i czasie ich zakończenia.

Chcesz przekonać się sam zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą komunikatorów internetowych.

Jesteśmy dostępni na portalu Allegro od początku istnienia - zaufało nam blisko 10 tysięcy klientów - 
przekonaj się i Ty:

NASZ SKLEP ALLEGRO

Nasza firma oferuje natychmiastową i szybką pomoc komputerową w wielu problemach oraz awariach podczas pracy z komputerem stacjonarnym czy notebookiem lub też netbookiem i tabletem. Wykonujemy wszystkie usługi komputerowe, m.in.:

o        optymalizacje systemu operacyjnego,

o        instalacja systemów operacyjnych,

o        aktualizacja sterowników, bios, wersji oprogramowania,

o        oraz wiele innych...

Zajmujemy się także automatyką przemysłową. Specjalizujemy się w automatyce węzłów cieplnych opartych na automatyce firmy Samson, Danfoss czy też Siemens.
Realizujemy kompleksowe wykonawstwo instalacji elektryczno-automatycznych w węzłach cieplnych wszelkiego rodzaju:

o        indywidualne - jednostrefowe, dwustrefowe, trzystrefowe itd.

o        grupowe

Firma RK-Technology.pl Rafał Konopka działa od 2011 roku. Pomimo młodego wieku firmy nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie. Podstawą naszej działalności jest obsługa informatyczna firm jak również klientów indywidualnych. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do tematu. Dbamy by Klient otrzymał pomoc, której potrzebuje najszybciej, najlepiej i najtaniej jak to tylko możliwe. Mamy stały dostęp do wielu hurtowni i dostawców dzięki czemu każdy z naszych Klientów może liczyć na atrakcyjne ceny sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Rejonem w którym działamy jest cała Warszawa oraz miejscowości pod Warszawą takie jak BabicePruszkówOżarów azowieckiPiastówPiasecznoKonstancin JeziornaLegionowoJabłonna i inne.

Zależy Nam na jak największym zadowoleniu klientów zawsze staramy się zapewnić Państwu komfortową i bezawaryjną pracy na waszym sprzęcie. Gwarantujemy miłą i przyjazną obsługę podczas udzielania pomocy czy serwisu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie problemy były rozwiązywane na miejscu zgłoszenia u klienta. Dla Państwa wygody i komfortu umawiamy się na pory dogodne dla Was by nie kolidować z harmonogramem dnia.

Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do oczekiwań Klientów.