-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.Postępu 1Warszawa,02-676Polska
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
- Wyświetlaj dowolną zawartość w ultra wysokiej rozdzielczości z niesamowicie bogatym kolorem
- Korzystaj z realistycznych obrazów dzięki ultra wysokiej rozdzielczości
- Zapewnij jakość obrazu na poziomie UHD nawet przy niższej rozdzielczości dzięki innowacyjnej technologii skalowania UHD i unikalnym funkcjom poprawiającym jakość obrazu
- Dynamic Crystal Color pozwala widzom cieszyć się szerszym spektrum kolorów, do miliarda odcieni
Czas przeskalować swój wyświetlacz
Nowe wyświetlacze serii QMR firmy Samsung zapewniają najlepszą w swojej klasie rozdzielczość UHD, a także inteligentne skalowanie UHD i bogate, bezbłędne kolory dzięki Dynamic Crystal Color.
Niesamowita jakość obrazu 4K
Nowa seria Samsung QMR zapewnia ultra wysoką rozdzielczość 4K, tworząc realistyczne obrazy o ostrzejszej wyrazistości obrazu niż kiedykolwiek wcześniej.
Inteligentne skalowanie UHD
Najnowocześniejsza inteligentna technologia skalowania UHD firmy Samsung zapewnia przywracanie krawędzi i redukcję szumów, zapewniając doskonałą jakość obrazu UHD nawet przy niższej rozdzielczości. To „przyszłościowe” rozwiązanie zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu niezależnie od oryginalnej rozdzielczości treści.
Dynamiczny kryształowy kolor
Seria QMR ma funkcję Dynamic Crystal Color, wykorzystującą 10-bitowe przetwarzanie w celu uzyskania doskonałej ekspresji kolorów, dzięki czemu widzowie mogą cieszyć się szerszym spektrum kolorów do miliarda odcieni. Funkcja HDR + konwertuje zawartość standardowej rozdzielczości do jakości HDR, aby uzyskać ostrzejszy kontrast i żywsze kolory.
Doskonały widok z nieoślepiającym wyświetlaczem
Seria QMR oferuje niezawodne, nieoślepiające panele, które zapewniają lepszą widoczność ze wszystkich stron, o każdej porze dnia, umożliwiając firmom dostarczanie dokładnych informacji 24/7 w miejscach, w których istotne i dokładne informacje są kluczowe, takie jak lotniska i stacje podmiejskie.
Smukła i symetryczna konstrukcja
Seria QMR oferuje całkowicie nową symetryczną konstrukcję upraszczającą montaż na ścianie i zapewniającą bezproblemową instalację. Płaski o niewielkiej głębokości wyświetlacz wytrzyma próbę czasu.
Czyste zarządzanie kablami
Dzięki nowej funkcji prowadzenia kabli QMR detaliści są w stanie odsunąć niechciane kable od widoku. Pozwala to na elegancki i atrakcyjny wizualnie wyświetlacz dla klientów, nawet gdy jego tył jest widoczny.
Potężne, uniwersalne rozwiązanie
SSSP to kompleksowe rozwiązanie, które upraszcza instalację i konserwację. Dzięki Tizen 4.0 firmy mogą cieszyć się łatwym rozwojem, wzmocnionymi możliwościami z wieloma formatami internetowymi i standardami oraz zabezpieczoną ochroną.
Wbudowane WiFi i Bluetooth
Wbudowane WiFi i Bluetooth pozwalają na bardziej spersonalizowane i interaktywne usługi, a także upraszczają sposób prezentacji treści przez firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o uproszczenie sieci, czy włączenie interaktywnej technologii nawigacyjnej w sklepie, wyświetlacze serii QMR pomagają firmom w przyszłości w sprzedaży detalicznej
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cale) | 54.6 " |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 piksele |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178 ° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178 ° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 million colours |
| Rozmiar plamki | 0.105 x 0.315 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209.6 x 680.4 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 81 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Paleta barw | 92 % |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Łączność | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Liczba DisplayPorts | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| RS-232C | Tak |
| Praca | |
| Roboczogodziny (godziny / dni) | 24/7 |
| HDCP | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Design | |
| Kolor produktu | Black |
| Standard VESA | Tak |
| Mocowanie zgodne ze standardem VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 11.2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 9.2 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 9.2 mm |
| Certyfikaty | 60950-1, EMC B |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Zarządzanie energią | |
| Pobór mocy | 108 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii (tryp uśpienia) | 0.5 W |
| Emisja ciepła | 487.6 BTU/godz |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED BLU |
| Systemy komputerowe | |
| System komputerowy | Tak |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Model procesora | A72 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache L2 | 2048 KB |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen 4.0 |
| Pamięć wewnętrzna | 2.5 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1500 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Pamięć użytkownika | 4.12 GB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC,AVS,H.263,H.264,HEVC,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,VP8,VP9 |
| Audio formats supported | AC3 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG,PNG |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1235.1 mm |
| Długość urządzenia | 46.3 mm |
| Wysokość urządzenia | 707.9 mm |
| Waga produktu | 18100 g |
| Warunki zewnętrzne | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80 % |
| Pakowanie danych | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | AC |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość | 1402 mm |
| Głębokość kartonu | 163 mm |
| Wysokość pudełka | 858 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23600 g |
| Pozostałe właściwości | |
| Wi-Fi | Tak |
5 szt.


