Wczytuję dane...
Model: LH65QMREBGCXEN
Kod producenta: LH65QMREBGCXEN
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 8801643787677
Wysyłka od: 20.00 PLN
i-Leasing - leasing online
i-Raty - raty online

Monitor Samsung SMART Signage QM65R 65'' 4K 24/7 LH65QMREBGCXEN

QM65R

Wyświetlaj dowolne treści w ultra-wysokiej rozdzielczości z niewiarygodnie bogatym kolorem na cienkim, wydajnym oznakowaniu.

Zaangażuj klientów dzięki realistycznym obrazom dzięki rozdzielczości Ultra HD

Zapewnij jakość obrazu na poziomie UHD nawet przy treściach o niższej rozdzielczości dzięki innowacyjnej technologii zwiększania rozdzielczości UHD i unikalnym funkcjom poprawy obrazu

Dynamic Crystal Color pozwala widzom cieszyć się szerszym spektrum kolorów, do miliarda odcieni

Czas upscale wyświetlacza

Nowa seria wyświetlaczy QMR firmy Samsung przecina bałagan, zapewniając najlepszą w swojej klasie rozdzielczość UHD, a także inteligentne skalowanie w górę UHD i bogate, bezbłędne kolory dzięki technologii Dynamic Crystal Color w smukłej obudowie.

Niesamowita jakość obrazu 4K

Nowa seria QMR firmy Samsung zapewnia rozdzielczość Ultra HD 4K, tworząc realistyczne obrazy o ostrzejszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej.

Inteligentne skalowanie w górę UHD

Najnowocześniejsza inteligentna technologia zwiększania rozdzielczości UHD firmy Samsung zapewnia przywracanie krawędzi i redukcję szumów, aby zapewnić idealną jakość obrazu UHD nawet przy treści o niższej rozdzielczości. To „przyszłościowe” rozwiązanie zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu niezależnie od oryginalnej rozdzielczości treści.

Dynamiczny kolor kryształu

Seria QMR jest wyposażona w technologię Dynamic Crystal Color, wykorzystującą 10-bitowe przetwarzanie w celu zapewnienia bezbłędnej ekspresji kolorów, dzięki czemu widzowie mogą cieszyć się szerszym spektrum kolorów do miliarda odcieni. Funkcja HDR + konwertuje treści standardowej rozdzielczości do jakości HDR, zapewniając ostrzejszy kontrast i żywsze kolory.

Doskonały widok dzięki wyświetlaczowi bez odblasków

Seria QMR jest wyposażona w niezawodne, nieoślepiające panele, które zapewniają lepszą widoczność pod każdym kątem, o każdej porze dnia, umożliwiając firmom dostarczanie dokładnych informacji 24/7 w miejscach, w których jasne i dokładne informacje są kluczowe, takich jak lotniska i stacje dojazdów do pracy.

Smukła i symetryczna konstrukcja

Seria QMR ma zupełnie nową symetryczną konstrukcję, która upraszcza montaż na ścianie i zapewnia bezproblemową instalację. Płaski tył i wąska głębokość zapewnią wyświetlacz, który przetrwa próbę czasu.

Czyste zarządzanie kablami

Dzięki nowej funkcji prowadzenia kabli przez QMR sprzedawcy mogą ukryć niechciane kable. Umożliwia to klientom czyste i atrakcyjne wizualnie zakupy, nawet gdy widoczna jest tylna część wyświetlacza.

Wbudowane WiFi i Bluetooth

Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth pozwalają na bardziej spersonalizowane i interaktywne usługi, a także upraszczają sposób prezentacji treści przez firmy. Niezależnie od tego, czy chcesz uprościć nawiązywanie kontaktów, czy też włączyć interaktywną technologię beacon w sklepie, wyświetlacze z serii QMR pomagają firmom wkroczyć w przyszłość handlu detalicznego.

Rozmiar przekątnej

65 "

Rozdzielczość

3840 * 2160 (4K UHD)

Jasność

500 nit

Współczynnik kontrastu

4000: 1

Kąt widzenia (poziom/pion)

178/178

Czas reakcji

8ms

Aktywny obszar wyświetlania (mm)

1428,48 (H) x 803,52 (V)

Rozstaw pikseli (mm)

0,372 x 0,372

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 ~ 81 kHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 ~ 75 Hz

Łączność

Wideo

HDMI 2.0 (2)

USB

USB 2.0 x 2

DVI

Tak

RJ45

Tak

Audio

Stereo mini Jack

Moc

Zasilacz

100–240 V ~ (+/- 10%), 50/60 Hz

Pobór energii

Typowy [W/h]

131

Tryb uśpienia

0,5

Specyfikacja mechaniczna

Wymiary (mm)

1433,9 x 831,0 x 46,3

Waga

24,9

Mocowanie VESA (mm)

400 X 400

Szerokość ramki (mm)

9,2

Temperatura pracy

10 ℃ ~ 40 ℃

Wilgotność

10% ~ 80%

WiFi

Tak