TV Samsung SMART Signage Business RM40D
2699,00
PLN
| Model |
VM55B-R |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 270 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 681.7 mm |
| Szerokość | 1211 mm |
| Głębokość | 69.9 mm |
| Waga | 16.8 kg |