Samsung LH46MECPLGC ME46C Series SMART Signage
4699,00
PLN
| Model |
OH46B |
| Przekątna ekranu | 46" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018.08 mm |
| Plamka matrycy | 0.53 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 995 x 500 |
| Pobór mocy | 460 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 623.6 mm |
| Szerokość | 1069 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 36 kg |