Samsung LH46MECPLGC ME46C Series SMART Signage
4699,00
PLN
| Model |
OM55N-S |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 450 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 724.2 mm |
| Szerokość | 1253.4 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Waga | 23.1 kg |