-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.Postępu 1Warszawa,02-676Polska
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Ulepsz swoją firmę dzięki wydajnym wyświetlaczom cyfrowym
Seria QET firmy Samsung z inteligentną technologią skalowania, która wyświetla wszystkie treści w imponującej rozdzielczości UHD, ma nieograniczoną konstrukcję z funkcjami ułatwiającymi zarządzanie treścią.
Kryształowy wyświetlacz
Seria QET firmy Samsung jest wyposażona w wyświetlacz Crystal Display, który optymalizuje odcienie kolorów bez zniekształceń i zapewnia, że każde urządzenie do podświetlania jest precyzyjnie dostrojone, aby pasowało do każdego filtra koloru i tworzy czysty, prawdziwy kolor.
Niezrównana jakość obrazu UHD
Seria QET firmy Samsung przyciąga uwagę klientów niesamowicie wyraźnym, realistycznym obrazem o doskonałej jakości niż kiedykolwiek wcześniej.
Nieograniczony projekt, który zapewnia wciągające wrażenia
Bezgraniczny projekt wyświetlacza, który harmonijnie wkomponowuje się w każde środowisko biznesowe, jest zoptymalizowany pod kątem przyciągania uwagi publiczności i utrzymywania jej w pamięci.
| Model |
LH75QETELGCXEN |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.4296 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 253 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 958.2 mm |
| Szerokość | 1673.2 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Waga | 30.9 kg |
5 szt.


