Monitor LFD Samsung MD40C LH40MDCPLGC
2599,00
PLN
Nieskończone możliwości wyświetlania dla Twojej firmy
Seria QBB łączy w sobie zaawansowane profesjonalne funkcje , ułatwioną instalację i konserwację oraz wyjątkowe wzornictwo, które podniosą rangę każdego środowiska biznesowego. Od usprawnienia współpracy po prezentację bogatych treści w nowych formatach, QBB zapewnia innowacyjność i wydajność, pomagając firmom w osiąganiu ich celów.
| Model |
QB50B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.285 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 143 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 643.9 mm |
| Szerokość | 1121.4 mm |
| Głębokość | 46.3 mm |
| Waga | 13.4 kg |