Samsung LH46MECPLGC ME46C Series SMART Signage
4699,00
PLN
| Model |
QB55B |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 143 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 707.9 mm |
| Szerokość | 1235.1 mm |
| Głębokość | 46.3 mm |
| Waga | 46.3 kg |