Monitor LFD Samsung MD40C LH40MDCPLGC
2599,00
PLN
Nieskończone możliwości ekranowe dla Twojej firmy
Seria QBB łączy zaawansowane funkcje profesjonalne, uproszczoną instalację i konserwację oraz wyjątkową konstrukcję, aby podnieść poziom każdego środowiska biznesowego. Od rozszerzonej współpracy po prezentację bogatej zawartości w nowych formatach, QBB zapewnia innowacyjność i wydajność, aby pomóc firmom osiągnąć ich cele.
Dynamiczny kryształowy kolor
Każdy obraz jest bardziej wciągający, z miliardem odcieni kolorów. Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne wariacje, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć każdy odcień.
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 231 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 960.1 mm |
| Szerokość | 1681.1 mm |
| Głębokość | 49.7 mm |
| Waga | 38.3 kg |