-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.Postępu 1Warszawa,02-676Polska
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Panoramiczna wydajność
Ultra WQHD o zakrzywieniu 1000R
Czas na wyjątkową wydajność. Zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 34 cali 1000R daje uczucie pełnej immersji na ultra szerokim polu 21:9. Dzięki optymalnemu zakrzywieniu, zwiększysz produktywność, komfort pracy i skupienie.
Wyrafinowane odcienie
1 milard barw z HDR10
Gdy potrzeba wyświetlacza dla wymagających, odkryj HDR10, który wnosi niespotykanie wysoki dynamiczny zakres głębszych czerni i jaskrawych bieli. Ciemne obszary są bogatsze i głębsze, podczas gdy jasne elementy olśniewają intensywnością.
Uniwersalne podłączenie
Thunderbolt 4 to tylko początek
Pozbądź się bałaganu związanymi z wieloma portami. Ładuj urządzenia bezpośrednio z monitora (90W), ciesz się szybką transmisją danych opartą o standard Thunderbolt 4. Korzystaj z HDMI, DisplayPort i USB3 Hub. Podłącz monitor do sieci LAN z pomocą dedykowanych wejść.
Dźwięk z monitora
Wbudowane głośniki
Praca, nauka i zabawa bez konieczności dodatkowych sprzętów na biurku. Dzięki wbudowanym głośnikom możesz uwolnić miejsce na biurku, zminimalizować liczbę splątanych kabli. Słuchaj tak, jak lubisz.
Twoja produktywność
Ergonomiczna budowa
Ustaw monitor zgodnie z ergonomią, reguluj wysokość, obracaj, zmieniaj kąt nachylenia aż uzyskasz pełną wygodę. Plus, ponadczasowy minimalistyczny design pasuje do stylu w każdej przestrzeni.
Płynność w każdym ruchu myszki.
Szybkość odświeżania 100Hz i AMD FreeSync
Zrób sobie przerwę od projektów pracy i zanurz się w ulubionej grze. Prędkość odświeżania 100Hz zapewnia płynną rozgrywkę i minimalizuje lag.
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 561.5 mm |
| Szerokość | 806.6 mm |
| Głębokość | 125 mm |
| Głębokość z podstawą | 241 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 8.1 kg |
9 szt.


