loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Monitor Samsung SMART Signage DB10E-POE 10"
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 1449,00 PLN
Wysyłka od: 18.00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
  i-Raty - raty online
  i-Leasing - leasing online
 • Samsung electronics polska
 • Producent: Samsung
 • Model: DB10E-POE
 • Kod producenta: DB10E-POE
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Monitor Samsung SMART Signage DB10E-POE 10"

Mały, ale potężny wyświetlacz treści dla Twojej firmy

Samsung Small Signage spełnia wymagania dotyczące niezawodności i trwałości w twoim otoczeniu biznesowym. Gwarantując wydajność przez 16 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, możesz bezpiecznie obsługiwać niewielki wyświetlacz w tempie biznesowym.

Samsung Small Signage promuje także łączność, której potrzebują Twoje firmy dzięki szybkiemu i wygodnemu zarządzaniu zawartością. Wyświetlacz DBE-PoE (Power-over-Ethernet) jest wyposażony w zintegrowaną sieć i złącze zasilania zapewniające bezproblemową instalację. Dodatkowo, DBE-PoE oferuje wbudowane porty dla HDMI i kart SD, aby pomieścić wiele urządzeń użytkownika i potrzeby przesyłania treści. Dzięki niezawodności i prostocie rozwiązania Samsung Small Signage z PoE Twoja firma nie musi już polegać na alternatywnych rozwiązaniach dla tabletów, które mogą działać nieprawidłowo po długim użytkowaniu lub wymagają złożonej, wieloprzewodowej instalacji do generowania mocy i sygnału wejściowego.

Wygodna, oparta na PoE łączność z ekranem dla firm

Wyposażony w wiele zintegrowanych technologii, Samsung Small Signage umożliwia dostarczanie interaktywnych i informacyjnych treści przy mniejszej ilości wymaganych zasobów zewnętrznych. Dla firm zajmujących się pamięcią masową, wyświetlacz DBE-PoE oferuje minimalistyczny format połączenia, umożliwiający korzystanie z wielu urządzeń. Zamiast wymagać dwóch oddzielnych kabli do zasilania i łączności sieciowej, wyświetlacz z obsługą PoE potrzebuje tylko jednego kabla, aby zapewnić szybkie połączenie sieciowe, jednocześnie dostarczając moc 30W w tym samym czasie. Eliminacja kabli i adapterów zapewnia porządek w instalacji, zwłaszcza w przypadku zainstalowania wielu wyświetlaczy w jednym miejscu. W ten sposób DBE-PoE minimalizuje dystrakcję wizualną i poprawia atrakcyjność wizualną środowiska biznesowego i cyfrowych oznakowań dla klientów.

Wygodnie i proste zarządzenia bogatą gamą treści za pomocą zaawansowanej platformy zarządzania treścią

Dostarcz niezliczoną ilość bogatych treści dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimediów serii DBE i uproszczonemu zarządzaniu przez platformę Samsung SMART Signage (SSSP) trzeciej generacji. Wewnętrzna aktualizacja pamięci z 4 GB do 8 GB zwiększa użyteczność wyświetlaczy. Wbudowany, całkowicie zintegrowany SSSP trzeciej generacji eliminuje potrzebę posiadania osobnego komputera lub odtwarzacza multimedialnego, aby usprawnić działanie digital signage i poprawić całkowity koszt posiadania (TCO).

Nowy MagicInfo S3, to rozwiązanie do zarządzania treścią osadzone w SSSP 3rd Generation, pozwala na łatwiejsze tworzenie, wdrażanie i zarządzanie treścią niż w poprzedniej wersji z ulepszonym interfejsem użytkownika i UX. MagicInfo S3 wykorzystuje 3rd Generation SSSP, otwartą platformę, która zapewnia kompatybilność z niezliczoną ilością oprogramowania stron trzecich, co zapewnia elastyczność i łatwość użycia z innymi aplikacjami.

Z łatwością zarządzaj cyfrowymi oznaczeniami za pomocą uproszczonego interfejsu domowego

Zwiększenie wydajności i produktywności dzięki nowemu interfejsowi menu głównego, który wyświetla często używane funkcje w nowej matrycy z dużym przyciskiem. Uprość korzystanie z wybranych konfigurowalnych konfiguracji menu, które umożliwiają łatwy dostęp do często używanych menu. Generuj treść łatwiej i wygodniej niż kiedykolwiek dzięki nowo zaprojektowanym szablonom Home Menu dla różnych rynków pionowych, w tym sklepów spożywczych, QSR, terminali i lobby. Wykorzystaj te ostre, profesjonalne szablony szablonów do tworzenia i projektowania treści w orientacji pionowej lub poziomej. I zmień Menu główne na aktywację dotykową, dodając opcjonalną nakładkę dotykową.

Ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania treścią zaprojektowane dla małych firm

Podczas gdy małe i średnie przedsiębiorstwa (SMB) i małe biura / biura domowe (SOHO) mogą nie muszą łączyć kilku wyświetlaczy z danymi w czasie rzeczywistym lub często zmieniającymi się, o ile wymagają tego więksi menedżerowie treści detalicznych i korporacyjnych, nadal wygoda i efektywność efektywnego zarządzania treścią. Jako alternatywa dla rozwiązania MagicInfo DataLink, moduł Data Module został zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach SMB i SOHO. Zamiast wymagać abonamentu MagicInfo i opłaty licencyjnej DataLink, wbudowany moduł danych łączy się z lokalnym lokalnym magazynem danych *. Informacje są następnie automatycznie dzielone z pamięci danych i przesyłane do narzędzia MagicInfo Author. Dzięki temu, że właściciele małych przedsiębiorstw Samsung Small Signage, SMB i SOHO mogą współpracować z modułem Data Small, mogą efektywniej dzielić się aktualnymi i informacyjnymi treściami przy niższym całkowitym koszcie posiadania (TCO).

Zarządzaj treściami wyświetlanymi w czasie rzeczywistym za pomocą interfejsu serwera danych

W przypadku środowisk detalicznych, korporacyjnych i transportowych, w których zainstalowano wiele monitorów i trzeba nimi zarządzać zdalnie, takich jak QSR, sklepy spożywcze, sale konferencyjne i terminale lotnicze, czas i wysiłek potrzebny do aktualizacji często zmieniających się danych w czasie rzeczywistym mogą obciążyć firmę operacje i efektywność personelu. Jako rozwiązanie do zarządzania treścią oparte na serwerze, program zarządzania zawartością MagicInfo DataLink firmy Samsung Small Signage * idealnie nadaje się do rozwiązywania tych trudnych scenariuszy użytkowania.

Rozwiązanie MagicInfo DataLink umożliwia menedżerom treści łatwe i natychmiastowe aktualizowanie informacji na wyświetlaczach w oparciu o często zmieniające się dane, takie jak kursy wymiany i listy oczekujących klientów, ponieważ serwer DataLink i narzędzie MagicInfo Author automatycznie udostępniają informacje z serwera administracyjnego wyznaczonego przez użytkownika. W rezultacie możesz pobierać, aktualizować i przesyłać treści oraz poprawiać świadomość i zadowolenie klientów, zapewniając im większą wygodę i mniejszy wysiłek.

Informacje podstawowe

Kolor Czarny

Tuner TV Nie

Ekran

Przekątna ekranu [cal] 10.5

Rozdzielczość 1280 x 800

Format 16:9

Ekran Płaski

Dotykowy Nie

Specyfikacja

Typ matrycy E-LED BLU

Rodzaj podświetlenia LED

Odchylenie pionowe [Hz] 48-75

Odchylenie poziome [kHz] 30-81

Synchronizacja częstotliwości Brak

Czas reakcji [ms] 30

Częstotliwość odświeżania [Hz] 60

Jasność [cd/m2] 450

Kontrast

1000:1

50000:1

Kąt widzenia [stopnie]

178 (pion)

178 (poziom)

Rozmiar plamki [mm] 0.1695

Zastosowane technologie

Czujnik temperatury

Plug & Play

Złącza

Podstawowe złącza

HDMI

Wbudowane urządzenia

Wbudowane głośniki

Nie

Moc głośnika RMS [W]

Nie dotyczy

Fizyczne

Szerokość [cm] 24.68

Wysokość [cm] 16.52

Głębokość [cm] 2.7

Waga [kg] 0.7

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij