loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Monitor Samsung DC32E LH32DCEPLGC SMART Signage
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 1999,00 PLN
Wysyłka od: 18.00 PLN
Produkt dostępny!
  i-Raty - raty online
  i-Leasing - leasing online
 • Samsung electronics polska
 • Producent: Samsung
 • Model: DC32E
 • Kod producenta: LH32DCEPLGC
 • Gwarancja: 36 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Gotów na podbicie rynku? Z telewizorami Samsung SMART Business zachwycisz swoich klientów materiałami cyfrowymi i telewizyjnymi. SMART Business TV oferują łatwe w obsłudze, kompleksowe rozwiązania reklamowe, które eliminują konieczność zakupu dodatkowych urządzeń. Obserwuj jak Twoje dochody rosną dzięki takim profesjonalnym rozwiązaniom jak tryb portretowy i dzielenie ekranu. Stworzysz przykuwające wzrok reklamy i promocje, które poinformują i zaangażują Twoich klientów – dokonasz tego nie mająca nawet żadnego doświadczenia w tworzeniu tego typu materiałów. W przeciwieństwie do tradycyjnych, przegrzewających się telewizorów, wytrzymałe telewizory SMART Business mogą pracować nawet do 24h dziennie.


Przyciągnij uwagę klientów dzięki optymalnemu działaniu przez 16 godzin każdego dnia


DC32E_1


Zainteresuj klientów, wyświetlając żywe komunikaty biznesowe przy użyciu niedrogiego urządzenia Samsung SMART Signage DCE, które generuje wysokiej jakości obrazy o jasności 330 nitów i wyróżnia się niezawodnym działaniem przez 16 godzin każdego dnia. Dzięki smukłej i eleganckiej konstrukcji zaprojektowanej z myślą o zaawansowanym wykorzystaniu wewnątrz sklepów, restauracji szybkoobsługowych, niewielkich firm, pomieszczeń konferencyjnych i biur seria wyświetlaczy DCE pozwala efektywnie zaprezentować najróżniejsze informacje za pomocą sugestywnych, wysokiej jakości obrazów.


Automatyczne odtwarzanie treści z pamięci USB lub wewnętrznej


DC32E_2


Odtwarzacz MagicInfo Lite wykorzystuje zaawansowaną technologię, która umożliwia odtwarzanie szerokiej gamy treści obejmującej filmy, obrazy oraz zdjęcia na żądanie i według harmonogramu. Klienci mogą bez trudu odtwarzać pliki oraz przenosić je między dużą pamięcią wewnętrzną a zewnętrznymi nośnikami USB podłączonymi do wbudowanego portu. Folder MagicInfoSlide w pamięci USB zawiera treści wymienione w kolejności alfabetycznej, co zwiększa wygodę i łatwość wykorzystania, ponieważ nie wymaga stosowania oddzielnych harmonogramów.


Łatwe i szybkie sterowanie ekranami w wielu lokalizacjach


DC32E_3


Rozwiązanie MagicInfo Lite — dostarczane wraz z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym — umożliwia zarządzanie treścią także w sieci, poprzez serwer MagicInfo. Treści multimedialne z nośników USB podłączonych do tyłu wyświetlacza DCE można odtwarzać według harmonogramu ze zdalnego komputera stacjonarnego. 
Połączenie z serwerem MagicInfo umożliwia także zdalne monitorowanie wyświetlaczy DCE i zarządzanie nimi. Informacje o urządzeniu, harmonogramy odtwarzania treści, dane monitorowane w sieci, planowanie czasu, alarmy i różne opcje kontroli są dostępne zdalnie — nawet jeśli nie znajdujesz się koło wyświetlacza.


Łatwe zarządzanie urządzeniami do wyświetlania treści cyfrowych dzięki uniwersalnej łączności


DC32E_4


Dzięki interfejsom dostosowanym do konkretnych potrzeb z łatwością połączysz wyświetlacz z innym cyfrowym urządzeniem do emisji obrazu. Wyświetlacz ma nie tylko podstawowe złącza najczęściej wykorzystywane w firmach — obsługuje też szeroką gamę urządzeń źródłowych. Dostępne interfejsy: gniazda HDMI, DVI, D-sub, komponentowe i kompozytowe, a także RS-232C i RJ45 do zaawansowanych połączeń.
Dodatkowo seria DCE ma miejsce na przyłączenie odtwarzacza SBB, dzięki czemu urządzenie można przemienić w kompleksowe rozwiązanie do wyświetlania treści cyfrowych.

SPECYFIKACJA EKRANÓW:

Przekątna ekranu

32"

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 - 81 kHZ

Maksymalna częstotliwość piksela

148,5 MHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 - 75 HZ

Typ

LED BLU 60 Hz

Rozdzielczość

1 920 x 1 080 (16:9)

Wielkość piksela (mm)

0,12125 x 0,36375

Obszar wyświetlania

698,4 x 392,85

Jasność

330 nitów

Stopa kontrastu dynamicznego

5 000:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178° / 178°

Czas reakcji w standardzie G/G

8 ms

Kolor wyświetlacza

16,7M

Gama Kolorów

72%

Porty Wejścia

D-SUB, DVI-D, Wejście wideo HDMI1, HDMI2, CVBS, 
Wejście audio Minijack stereo, Wyjście audio Minijack stereo

Wymiary

721,4 x 420,3 x 49,9 mm

Gwarancja

3 Lata

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij