loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
SMART Signage Business TV Samsung RM49H
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 3299,00 PLN
Wysyłka od: 18.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Samsung electronics polska
 • Producent: Samsung
 • Model: RM49H
 • Kod producenta: RM49H
 • Gwarancja: 36 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Gotów na podbicie rynku? Z telewizorami Samsung SMART Business zachwycisz swoich klientów materiałami cyfrowymi i telewizyjnymi. SMART Business TV oferują łatwe w obsłudze, kompleksowe rozwiązania reklamowe, które eliminują konieczność zakupu dodatkowych urządzeń. Obserwuj jak Twoje dochody rosną dzięki takim profesjonalnym rozwiązaniom jak tryb portretowy i dzielenie ekranu. Stworzysz przykuwające wzrok reklamy i promocje, które poinformują i zaangażują Twoich klientów – dokonasz tego nie mająca nawet żadnego doświadczenia w tworzeniu tego typu materiałów. W przeciwieństwie do tradycyjnych, przegrzewających się telewizorów, wytrzymałe telewizory SMART Business mogą pracować nawet do 16h dziennie.


Uniwersalna użyteczność i elastyczność treści dzięki unikalnym potrzebom promocyjnym

RM49H_1

Seria RMH monitorów SMART Signage firmy Samsung wspiera biznes - poprzez cyfrową promocję firmy - zapewniając jednocześnie możliwość wyświetalania telewizji na żywo oraz dodatkowych materiałów reklamowych. W zależności od potrzeb firmy, integracja zaawansowanych funkcji rozszerza możliwości kreatywne, umożliwiając właścicielom sklepów (SMB / SOHO) zaprezentowanie różnorodnych treści w formatach krajobrazu i portretu.


Niezawodny system TV i rozwiązanie Smart Signage dla Twojej firmy

RM49H_2

Samsung SMART Signage Seria RMH łączy w sobie wysoką jakość obrazu i możliwości wyświetlania treści na skalę komercyjną, dostarczając potężną platformę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojego środowiska handlowego. Dodatkowo, seria RMH posiada zwiększoną wydajność dzięki dwukrotnie większemu czasowi pracy w porównaniu do telewizorów konsumenckich. Samsung gwarantuje dalsze osiągi dzięki trzyletniej gwarancji, która wydłuża okres wsparcia znacznie dłużej niż jednoroczne gwarancje często oferowane w telewizorach konsumenckich.


Urzeknij klientów poprzez intuicyjne i bezpłatne rozwiązanie tworzenia treści

RM49H_3

Dzięki bezpłatnemu i łatwemu w obsłudze oprogramowaniu do tworzenia i zarządzania treścią firmy MagicInfo Express Content Creator 1.0 firmy mogą wybrać, dostosować, zaplanować i wysłać interesujące materiały w ciągu kilku minut. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi, właściciele sklepów mogą bez wysiłku tworzyć treści z obszernej biblioteki zawierającej 200 gotowych do użycia szablonów podzielonych na branże i dostosowane do potrzeb promocyjnych. Kompatybilność z komputerami PC, tabletami lub smartfonami umożliwia również aktualizowanie i udostępnianie w dowolnym miejscu w czasie rzeczywistym.


Inteligentne, wygodne zarządzanie treścią w dowolnym miejscu i czasie

RM49H_4


Zarządzanie zdalne w serii RMH umożliwia ładowanie, edycję i wdrażanie treści/materiałów dzięki kilku kliknięciom w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo seria urządzeń RMH dzięki modułowi WiFi łatwiej komunikuje się z routerami, sieciami i urządzeniami mobilnymi w celu zapewnienia bezproblemowego zarządzania danymi. Właściciele małych i średnich firm oraz właściciele firm SOHO mogą uzyskać dostęp do wbudowanego oprogramowania MagicInfo Express Content Creator 1.0 i aktualizować je na komputerach osobistych i tabletach, a ich zawartość zostanie natychmiast załadowana do ekranu. Poza rozszerzoną wygodą zarządzania treścią, seria RMH eliminuje problemy technologiczne i obecność widocznych kabli i pudełek, które mogą utrudnić konsumentom postrzeganie firmy.

SPECYFIKACJA EKRANÓW:

Przekątna ekranu

49"

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 - 81 kHZ

Maksymalna częstotliwość piksela

148,5 MHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 - 75 HZ

Typ

LED BLU 60 Hz

Rozdzielczość

1 920 x 1 080 (16:9)

Wielkość piksela (mm)

0.186(H) x 0.559(V)

Obszar wyświetlania

1073.78(H) x 604.00(V)

Jasność

350 nitów

Stopa kontrastu dynamicznego

5 000:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178° / 178°

Czas reakcji w standardzie G/G

8 ms

Kolor wyświetlacza

16,7M

Gama Kolorów

72%

Porty Wejścia

Wejście wideo HDMI1, HDMI2, USB
Wejście audio Minijack stereo, Wyjście audio Minijack stereo

Wymiary

1096.9 x 629.1 x 30.5 mm

Cechy szczególne

Slim & Light LFD with DTV Tuner (DVB-T2/C), 
H/W : Built In Speaker(10W+10W), WiFi, Built In MagicInfo Lite, 
DVB-T2/C Broadcasting Support S/W : RS232C MDC, 
MagicInfo-E (Note Book, Moblie, Tablet),Media Player

Gwarancja

3 Lata

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij